New Delhi, Delhi
GST No. 07BKEPJ6838C1Z8
Call 07942716018 77% Response Rate
Send Enquiry
| Number Of Tiers | 3 Tier |
| Load Capacity Per Level | 301-500 kg |
| Rack Type | Mezzanine Rack |
| Material | Mild Steel |
| Storage Capacity | 500 kg |
| Is It Portable | No |
| Country of Origin | Made in India |
| Type | Multi Tier Rack |
| Color | Blue |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Number Of Tiers | 3 Tier |
| Load Capacity Per Level | Upto 300 kg |
| Rack Type | Mezzanine Rack |
| Material | Mild Steel (MS) |
| Storage Capacity | 500 kg |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details