New Delhi, Delhi
GST No. 07BKEPJ6838C1Z8
Call 07942716018 77% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 10 sq ft
| Floor Type | Multi Tier |
| Storage Capacity | 50-250kg |
| Load Capacity | 500 kg/sq m |
| Platform Height | 2400 mm |
| Usage/Application | INDUSTRIAL MEZZANINE FLOOR |
| Size | CUSTOMSIE |
| Finishing | POWDER COATED |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details