New Delhi, Delhi
GST No. 07BKEPJ6838C1Z8
Call 07942716018 77% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| No Of Lockers | 18 |
| Locker Material | Mild Steel |
| No Of Doors | 3 Door |
| Material | Mild Steel |
| Body Thickness | 1 mm |
| Lock Type | Electronic Lock, Industrial |
| Locker Size | 6x12x18 inch |
| Usage/Application | Industrial |
| No. Of Lockers | 1 |
| Automation Grade | Automatic |
| Color | Silver |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Locker Material | Mild Steel |
| No Of Lockers | 24 |
| No Of Doors | 8 Door |
| Load per layer | 100-1000KG |
| Is It Portable | YES |
| Movable Shelf | YES |
| Material | Mild Steel |
| Usage Area | School, Office, Factory, Warehouse |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| No Of Lockers | 10 |
| Locker Material | Mild Steel |
| Locker Size | 300x300x300 mm |
| Material | Mild Steel |
| Lock Type | INDUSTRIAL STORAGE LOCKER |
| Body Thickness | 1 mm |
| Mounting | Wall Mount |
| No Of Doors | MULTIPLE DOORS |
| Finish | Powder Coated |
| Color | Grey |
| Usage Area | School, Factory, Hospital, Office |
| Country of Origin | Made in India |
| FINISHING | POWDER COATING |
View Complete details